BANÁN

Kód: 198
Neohodnoceno
Značka: Caraibos
80 Kč
Skladem (>5 ks)

Banánový nektar (sklo, 1 l) s hustou a krémovou texturou. Nektar, který vás okouzlí svou velmi bohatou vůni a mírnou hořkostí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Banánový nektar, obsah ovocné složky minimálně 30%. Banány bezesporu patří do nejvíce obchodovaných plodů na světě.

Banánový nektar s hustou a krémovou texturou. Nektar, který vás okouzlí svou velmi bohatou vůni a mírnou hořkostí. Banány bezesporu patří do nejvíce obchodovaných plodů na světě. Z historického hlediska víme, že tato rostlina pochází z Asie a samotné slovo „banán“ je západoafrického původu.

Přítomnost sedimentu (vlákniny) je charakteristickým znakem přírodního produktu a je zcela nezávadný. Před podáváním dobře protřepejte. Po otevření uchovejte v ledničce a spotřebujte do 5 dnů.

Složení: voda, banánové pyré (30%), cukr, kyselina askorbová.

Energetická hodnota 49 kcal / 208 kJ
Tuky 0
včetně: nasycené mastné kyseliny 0
Sacharidy 12g
včetně: cukry 12g
Bílkoviny 0
Sůl 0
Sklo, 1L

Doplňkové parametry

Kategorie: Aperitivy
Hmotnost: 1.486 kg

Značka Caraibos, vytvořená v 70. letech, se vždy snaží vybírat ovoce ideálního původu a nejlepších odrůd, vyrábět vysoce kvalitní džusy a nektary a neustále je zlepšovat pro použití ve špičkových koktejlech. Již více než 40 let Caraibos cestuje po světě a vyhledává nejvzácnější a chuťové nejlepší ovoce pro výrobu šťavnatých džusů a nektarů, které dodají neporovnatelnou přichuť vašim koktejlům, s alkoholem nebo bez.

Ovocné šťávy a nektary Caraibos mají vysoký obsah ovoce pro lepší kombinování s ledem, který se v nich rozpouští mnohem pomaleji a dokonale se hodí k lihovinám – vše pro vznešenou a bohatou chuť vašich koktejlů.

Caraibos nyní nabízí nejširší nabídku ovocných šťáv na trhu ve více než 40 možných příchutích.