Neohodnoceno

ČERNÝ RYBÍZ v Crème de Cassis, 50 ml, alk. 15% obj.

Plody černého rybízu (odrůda Noir de Bourgogne) macerované v Crème de Cassis. Ideální pro kulinářské použití a k zdobení koktejlů či šampaňského.

Momentálně nedostupné
Kód: 328
Značka: Griottines
135 Kč
Kategorie: Macerované ovoce
Hmotnost: 0.181 kg

Plody černého rybízu (odrůda Noir de Bourgogne) macerované v Crème de Cassis. Ideální pro kulinářské použití a k zdobení koktejlů či šampaňského. Macerace v Crème de Cassis de Bourgogne přináší opravdový gurmánský zážitek (například se zmrzlinou nebo k palačinkám)

Ingredience

Černý rybíz (60%), likér Crème de Cassis (40%). Doba použitelnosti: 2 roky. Certifikovaný košer produkt.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Slavné výrobky značky Griottines - divoce rostoucí ovoce macerované ve francouzských likérech, které se vyrábí již více než 50 let podle jedinečného receptu v rodinném podniku ve Francii.

Plody višni, černého rybízu a maliny bez kostek a stonků macerované v ovocných likérech Kirsch, Cointreau a dalších přinášejí okouzlující dotek do světa nápojů a pokrmů. Přidají opravdovou jiskru svou jedinečnou chutí a přírodní barvou! Navíc špičkový lahůdkový výrobek Griottines ve speciálním balení se může stát perfektním dárkem.

Naprosto přírodní produkt! Neobsahuje žádná barviva, umělé příchutě, konzervační látky ani GMO.

Griottines jsou opravdu univerzální a najdou své využití jako součást mnoha nápojů a koktejlů, v cukrářství v podobě tradiční přísady mnoha dezertů a sladkostí (například se zmrzlinou nebo k palačinkám), taktéž i u kuchařů pro přidání skvělé nové chuti takovým pokrmům jako meloun, španělský jamon, kozí sýry, paštiky a Foie Gras.

Dnes výrobky Griottines potkáte nejen v předních světových cukrárnách a barech, ale i v michelinovských restauracích Evropy, Spojených Států nebo Japonska.

69a47234348285.5d7b1acf10c6d

af84f634348285.5d7b1acfd3a63