Neohodnoceno

Curaçao Triple Sec likér Massenez, alk. 35%

LIQUEUR DE CURAÇAO TRIPLE SEC MASSENEZ

Kód: 1212/BEZ
Značka: Massenez
od 490 Kč
Kategorie: Likéry
Massenez Liqueur de Curacao PAN BALI 1032x1000
Košer
objem: 0.7 l, balení: v dárkovém pouzdře
Momentálně nedostupné | 1212/V
570 Kč
objem: 0.7 l, balení: bez dárkového pouzdra
Momentálně nedostupné | 1212/BEZ
490 Kč

Ideální pro vaše koktejly. Zajímavá chuť exotického Curaçao

Likér Curacao Triple Sec je vyroben pouze z kůry pomeranče, namočením do vody s následnou destilací a rektifikací.

Nekompromisní kvalita, G.E. Massenez je dnes všeobecně uznávaná pro své „eaux de vie“ (ovocné pálenky) a také pro své krémové likéry. Společnost získala mnoho ocenění na mezinárodních výstavách.

Certifikace Košer KS Pareve.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Francouzská značka Massenez je známá svou vynikající kvalitou a její výrobky můžete potkat v nejúžasnějších a nejluxusnějších barech, restauracích, hotelech a palácích po celém světě.

Zrození lihovaru Distillerie Massenez sahá až do 70. let 19. století, kdy Jean-Baptiste Massenez začínal jako „domácí lihovar“ v Urbeis, ve Vallée de Villé, Francie. Jean-Baptiste Massenez nevědomě otevřel cestu svým potomkům, kteří zdědili status domácího lihovaru: jeho syn Eugene Massenez zdědil nejen samotný podnik, ale také odborné znalosti svého otce, a sám se stal uznávaným lihovarem.

Fenomenálního úspěchu lihovar dosáhl začátkem 20. století když se díky svému unikátnímu destilátu z divoké maliny stal oficiálním dodavatelem švédského královského dvoru. Pak následovalo rozšíření portfolia a aktivit podniku v odvětvi vysoké gastronomie, což vedlo k zařazení produktů Massenez do nabídek nejznámějších michelinovských restaurací. Dalšímu rozvoji značky pomáhal i velký kamarád rodiny, světově známý šéf a odborník Paul Bocuse.

V roce 2010 Distillerie Massenez se stal partnerem lihovaru Grandes Distilleries Peureux.