Neohodnoceno

Curaçao Triple Sec likér Massenez, alk. 35%

LIQUEUR DE CURAÇAO TRIPLE SEC MASSENEZ

Kód: 1212/BEZ
Značka: Massenez
od 490 Kč
Kategorie: Likéry
Massenez Liqueur de Curacao PAN BALI 1032x1000
Košer
objem: 0.7 l, balení: v dárkovém pouzdře
Momentálně nedostupné | 1212/V
570 Kč
objem: 0.7 l, balení: bez dárkového pouzdra
Momentálně nedostupné | 1212/BEZ
490 Kč

Ideální pro vaše koktejly. Zajímavá chuť exotického Curaçao

Likér Curacao Triple Sec je vyroben pouze z kůry pomeranče, namočením do vody s následnou destilací a rektifikací.

Nekompromisní kvalita, G.E. Massenez je dnes všeobecně uznávaná pro své „eaux de vie“ (ovocné pálenky) a také pro své krémové likéry. Společnost získala mnoho ocenění na mezinárodních výstavách.

Certifikace Košer KS Pareve.

Francouzská značka Massenez je známá svou vynikající kvalitou a její výrobky můžete potkat v nejúžasnějších a nejluxusnějších barech, restauracích, hotelech a palácích po celém světě.

Zrození lihovaru Distillerie Massenez sahá až do 70. let 19. století, kdy Jean-Baptiste Massenez začínal jako „domácí lihovar“ v Urbeis, ve Vallée de Villé, Francie. Jean-Baptiste Massenez nevědomě otevřel cestu svým potomkům, kteří zdědili status domácího lihovaru: jeho syn Eugene Massenez zdědil nejen samotný podnik, ale také odborné znalosti svého otce, a sám se stal uznávaným lihovarem.

Fenomenálního úspěchu lihovar dosáhl začátkem 20. století když se díky svému unikátnímu destilátu z divoké maliny stal oficiálním dodavatelem švédského královského dvoru. Pak následovalo rozšíření portfolia a aktivit podniku v odvětvi vysoké gastronomie, což vedlo k zařazení produktů Massenez do nabídek nejznámějších michelinovských restaurací. Dalšímu rozvoji značky pomáhal i velký kamarád rodiny, světově známý šéf a odborník Paul Bocuse.

V roce 2010 Distillerie Massenez se stal partnerem lihovaru Grandes Distilleries Peureux. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení