Neohodnoceno

Likér GOLDEN EIGHT, alk. 25%, 0.7 l, dárkové balení

Golden Eight® je tvořen směsí výjimečných nejméně 8-letých a starších ovocných brandy Poire Williams.

Skladem
Kód: 355
Značka: Massenez
980 Kč
Kategorie: Likéry
GoldenEightBtlWGiftBox resize2
Košer

Vynikající likér z hrušky Williams.

Obsah alkoholu 25%.

Láhev 70cl, sklo, dárkové balení.

Váha brutto / netto: 1580 g / 690 g

Výrobce: Distillerie Massenez, Francie.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Francouzská značka Massenez je známá svou vynikající kvalitou a její výrobky můžete potkat v nejúžasnějších a nejluxusnějších barech, restauracích, hotelech a palácích po celém světě.

Zrození lihovaru Distillerie Massenez sahá až do 70. let 19. století, kdy Jean-Baptiste Massenez začínal jako „domácí lihovar“ v Urbeis, ve Vallée de Villé, Francie. Jean-Baptiste Massenez nevědomě otevřel cestu svým potomkům, kteří zdědili status domácího lihovaru: jeho syn Eugene Massenez zdědil nejen samotný podnik, ale také odborné znalosti svého otce, a sám se stal uznávaným lihovarem.

Fenomenálního úspěchu lihovar dosáhl začátkem 20. století když se díky svému unikátnímu destilátu z divoké maliny stal oficiálním dodavatelem švédského královského dvoru. Pak následovalo rozšíření portfolia a aktivit podniku v odvětvi vysoké gastronomie, což vedlo k zařazení produktů Massenez do nabídek nejznámějších michelinovských restaurací. Dalšímu rozvoji značky pomáhal i velký kamarád rodiny, světově známý šéf a odborník Paul Bocuse.

V roce 2010 Distillerie Massenez se stal partnerem lihovaru Grandes Distilleries Peureux.