O nás

Spécialités des régions de France
 
 
francegourmet.eu (2)
 
 
Jsme přímým dovozcem a prodejcem jedinečných francouzských delikates a nápojů, které bez pochybnosti osloví každého. Exkluzivně nabízíme širokou škálu alkoholických a nealkoholických nápojů, originálních dárkových sad, pokrmů a pochoutek od předních francouzských výrobců delikates, které vás okouzlí nejen svoji kvalitou a chuti, ale i krásným vzhledem.

Specializujeme se na produkty pro příznivce řemeslné kvality a staletých kulinářských tradicí

Naše degustační prodejna na pražských Vinohradech nabízí nejen prodej skvělých nápojů a delikates, ale také ochutnávky, slevové akce a originální sezonní koktejly s sebou.


Našim cílem není být jen dalším prodejcem delikates. Přinášíme Vám neuvěřitelný gurmánský zážitek! A proto neustále a pečlivě vyhledáváme to nejlepší z celé Francie. Produkty z naší nabídky nepochází, jak to bývá často, z evropských velkoobchodních skladů, ale přímo od vybraných výrobců.

Žádné kompromisy, jen nejvyšší kvalita u chuťové vlastnosti. A věřte, jde to i za rozumné ceny.
 
 
 
Akce každý měsíc
Sledujte každý měsíc naše akce - nezmeškejte výhodnou nabídku svých oblíbených nápojů a delikates!

 
Přímo od výrobců
 Spolupracujeme s výrobci napřímo a proto dokážeme nabídnout jejich produkty nejvyšší kvality v plném rozsahu a za velice přijatelných podmínek.
 
 
Skladová dostupnost
Vždycky se snažíme mít veškerý sortiment skladem v Praze. Sledujte naše stránky, kde se dozvíte o chystaných novinkách a aktualizacích.
 
 
Velkoobchodní nabídky
Nabízíme velkoobchodní slevy právnickým a fyzickým osobám pro pořádání firemních večírků nebo pro společné korporátní objednávky zaměstnanců. Naše výrobky se neprodávají ani v supermarketech, ani u velkoobchodníků.
 
 
Možnost ochutnávky
Po předchozí domluvě se můžeme potkat v naší prodejně na Vinohradech, kde máte možnost ochutnat nabízené námi nápoje, delikatesy a mnoho dalších unikátních produktů.
 
 

Osobní přístup

Nejsme klasický distributor ani velkoobchod. Garantujeme opravdu osobní přístup - vše přizpůsobíme na míru vašim potřebám i představám.