Vánoční Koktejl Massenez, alk. 30%

Kód: 1644/0.35
Tip Košer
Neohodnoceno
od 440 Kč

Zvolte variantu

Pro přípravu až 40 porcí voňavého a relaxační koktejlu s typickými vánočními příchutěmi.

Detailní informace

Objem: 1.0 l
Skladem (>5 ks) | 1644/1.0
780 Kč
Objem: 0.35 l
Na dotaz | 1644/0.35
440 Kč

Detailní popis produktu

Tóny skořice, hřebíčku, badyánu a vanilky, sublimované rumem, který podtrhuje veškerou strukturu a aromatickou bohatost tohoto základu Vánočního koktejlu. Tento koktejl, dokončený pomerančovým džusem, který mu dodává příjemnou sladkost, je krásným odkazem na tradiční svařené víno, ale ve své koktejlové verzi je mnohem slavnostnější!

Složení: bílý rum, perníkový likér

Dávkování na přípravu ledové (studené) varianty: 1/3 Vánočního koktejlového základu + 2/3 pomerančového džusu + kostky ledu

Dávkování na přípravu horké varianty: 1 dávka Vánočního koktejlového základu na 3-4 dávky svařeného vína nebo horkého pomerančového či jablečného džusu

100cl - PET láhev

35cl - skleněná láhev

Tip: Ozdobte špízem Griottines®

Francouzská značka Massenez je známá svou vynikající kvalitou a její výrobky můžete potkat v nejúžasnějších a nejluxusnějších barech, restauracích, hotelech a palácích po celém světě.

Zrození lihovaru Distillerie Massenez sahá až do 70. let 19. století, kdy Jean-Baptiste Massenez začínal jako „domácí lihovar“ v Urbeis, ve Vallée de Villé, Francie. Jean-Baptiste Massenez nevědomě otevřel cestu svým potomkům, kteří zdědili status domácího lihovaru: jeho syn Eugene Massenez zdědil nejen samotný podnik, ale také odborné znalosti svého otce, a sám se stal uznávaným lihovarem.

Fenomenálního úspěchu lihovar dosáhl začátkem 20. století když se díky svému unikátnímu destilátu z divoké maliny stal oficiálním dodavatelem švédského královského dvoru. Pak následovalo rozšíření portfolia a aktivit podniku v odvětvi vysoké gastronomie, což vedlo k zařazení produktů Massenez do nabídek nejznámějších michelinovských restaurací. Dalšímu rozvoji značky pomáhal i velký kamarád rodiny, světově známý šéf a odborník Paul Bocuse.

V roce 2010 Distillerie Massenez se stal partnerem lihovaru Grandes Distilleries Peureux.