Neohodnoceno

Apricot Brandy likér Massenez, alk. 25%

Likér z meruňkového brandy

LIQUEUR APRICOT BRANDY MASSENEZ

Kód: 1155/BEZ
Značka: Massenez
od 440 Kč
Kategorie: Likéry
objem: 0.7 l, balení: v dárkovém pouzdře
Momentálně nedostupné | 1155/V
520 Kč
objem: 0.7 l, balení: bez dárkového pouzdra
Momentálně nedostupné | 1155/BEZ
440 Kč

Likér z meruňkového brandy je zcela věrný chuti původního ovoce, sbíraného ve zralém stavu. Kulatost, hladkost ... se zářivou barvou, připomínající dužinu původního ovoce.

Certifikace produkce Košer KS Pareve.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Francouzská značka Massenez je známá svou vynikající kvalitou a její výrobky můžete potkat v nejúžasnějších a nejluxusnějších barech, restauracích, hotelech a palácích po celém světě.

Zrození lihovaru Distillerie Massenez sahá až do 70. let 19. století, kdy Jean-Baptiste Massenez začínal jako „domácí lihovar“ v Urbeis, ve Vallée de Villé, Francie. Jean-Baptiste Massenez nevědomě otevřel cestu svým potomkům, kteří zdědili status domácího lihovaru: jeho syn Eugene Massenez zdědil nejen samotný podnik, ale také odborné znalosti svého otce, a sám se stal uznávaným lihovarem.

Fenomenálního úspěchu lihovar dosáhl začátkem 20. století když se díky svému unikátnímu destilátu z divoké maliny stal oficiálním dodavatelem švédského královského dvoru. Pak následovalo rozšíření portfolia a aktivit podniku v odvětvi vysoké gastronomie, což vedlo k zařazení produktů Massenez do nabídek nejznámějších michelinovských restaurací. Dalšímu rozvoji značky pomáhal i velký kamarád rodiny, světově známý šéf a odborník Paul Bocuse.

V roce 2010 Distillerie Massenez se stal partnerem lihovaru Grandes Distilleries Peureux.