Mátový likér Massenez, alk. 20%

Kód: 1152/70
Košer
Neohodnoceno
400 Kč
Skladem (3 ks)
Objem
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dárková krabička

CRÈME DE MENTHE VERTE MASSENEZ

Mátový likér, mistrovské dílo lihovaru Massenez, je symbolem eleganci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mátový likér, mistrovské dílo lihovaru Massenez, je symbolem eleganci. Tento likér je velmi dobře vyvážený, ideální kombinace intenzivní svěžesti máty a sladkostí poskytované cukrem. Složitá vůně a velmi krásná aromatická struktura.

Tento mátový likér Massenez bude perfektní na ledu, ale také v koktejlech.

 

Certifikace produkce Košer KS Pareve.

Francouzská značka Massenez je známá svou vynikající kvalitou a její výrobky můžete potkat v nejúžasnějších a nejluxusnějších barech, restauracích, hotelech a palácích po celém světě.

Zrození lihovaru Distillerie Massenez sahá až do 70. let 19. století, kdy Jean-Baptiste Massenez začínal jako „domácí lihovar“ v Urbeis, ve Vallée de Villé, Francie. Jean-Baptiste Massenez nevědomě otevřel cestu svým potomkům, kteří zdědili status domácího lihovaru: jeho syn Eugene Massenez zdědil nejen samotný podnik, ale také odborné znalosti svého otce, a sám se stal uznávaným lihovarem.

Fenomenálního úspěchu lihovar dosáhl začátkem 20. století když se díky svému unikátnímu destilátu z divoké maliny stal oficiálním dodavatelem švédského královského dvoru. Pak následovalo rozšíření portfolia a aktivit podniku v odvětvi vysoké gastronomie, což vedlo k zařazení produktů Massenez do nabídek nejznámějších michelinovských restaurací. Dalšímu rozvoji značky pomáhal i velký kamarád rodiny, světově známý šéf a odborník Paul Bocuse.

V roce 2010 Distillerie Massenez se stal partnerem lihovaru Grandes Distilleries Peureux.