Crème de Cassis Massenez, alk. 20%

Kód: 1176/70 1176/50 Zvolte variantu
Tip Košer
Neohodnoceno
400 Kč 326 Kč od 326 Kč
Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Objem
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dárková krabička

CRÈME DE CASSIS DE DIJON MASSENEZ

Dijonský krémový likér z černého rybízu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dijonský krémový likér z černého rybízu z palírny Massenez je známý po celém světě pro svou jedinečnou chuť. Jednoduchost a kulatost tohoto likéru jsou symbolem kvality krémových likérů Massenez.

Krémový likér z černého rybízu z palírny Massenez si můžete vychutnat se šampaňským nebo Crémantem (Kir Royal), v koktejlu nebo dokonce na ledě, stejně jako na dezertech nebo v ovocném salátu pro zvýraznění chutí.

Certifikace Košer KS Pareve.

Francouzská značka Massenez je známá svou vynikající kvalitou a její výrobky můžete potkat v nejúžasnějších a nejluxusnějších barech, restauracích, hotelech a palácích po celém světě.

Zrození lihovaru Distillerie Massenez sahá až do 70. let 19. století, kdy Jean-Baptiste Massenez začínal jako „domácí lihovar“ v Urbeis, ve Vallée de Villé, Francie. Jean-Baptiste Massenez nevědomě otevřel cestu svým potomkům, kteří zdědili status domácího lihovaru: jeho syn Eugene Massenez zdědil nejen samotný podnik, ale také odborné znalosti svého otce, a sám se stal uznávaným lihovarem.

Fenomenálního úspěchu lihovar dosáhl začátkem 20. století když se díky svému unikátnímu destilátu z divoké maliny stal oficiálním dodavatelem švédského královského dvoru. Pak následovalo rozšíření portfolia a aktivit podniku v odvětvi vysoké gastronomie, což vedlo k zařazení produktů Massenez do nabídek nejznámějších michelinovských restaurací. Dalšímu rozvoji značky pomáhal i velký kamarád rodiny, světově známý šéf a odborník Paul Bocuse.

V roce 2010 Distillerie Massenez se stal partnerem lihovaru Grandes Distilleries Peureux.