Liči likér Massenez, alk. 24%

Kód: 1629/70 1629/50 Zvolte variantu
Novinka Košer
Neohodnoceno
460 Kč 365 Kč od 365 Kč
Na dotaz Skladem (2 ks) Zvolte variantu
Objem
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dárková krabička

LIQUEUR DE LITCHI MASSENEZ

Likér z liči vás naprosto překvapí, jelikož přesně vyjadřuje aromatické chutě původního ovoce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Likér z liči vás naprosto překvapí, jelikož přesně vyjadřuje aromatické chutě původního ovoce. Exotické, velkorysé a jemné i přes intenzivní útok na patro. Skutečná exploze chutí !

Certifikace produkce Košer KS Pareve.

Francouzská značka Massenez je známá svou vynikající kvalitou a její výrobky můžete potkat v nejúžasnějších a nejluxusnějších barech, restauracích, hotelech a palácích po celém světě.

Zrození lihovaru Distillerie Massenez sahá až do 70. let 19. století, kdy Jean-Baptiste Massenez začínal jako „domácí lihovar“ v Urbeis, ve Vallée de Villé, Francie. Jean-Baptiste Massenez nevědomě otevřel cestu svým potomkům, kteří zdědili status domácího lihovaru: jeho syn Eugene Massenez zdědil nejen samotný podnik, ale také odborné znalosti svého otce, a sám se stal uznávaným lihovarem.

Fenomenálního úspěchu lihovar dosáhl začátkem 20. století když se díky svému unikátnímu destilátu z divoké maliny stal oficiálním dodavatelem švédského královského dvoru. Pak následovalo rozšíření portfolia a aktivit podniku v odvětvi vysoké gastronomie, což vedlo k zařazení produktů Massenez do nabídek nejznámějších michelinovských restaurací. Dalšímu rozvoji značky pomáhal i velký kamarád rodiny, světově známý šéf a odborník Paul Bocuse.

V roce 2010 Distillerie Massenez se stal partnerem lihovaru Grandes Distilleries Peureux.