Bordeaux | Château de Respide rouge, 0.75 l, 2018, alk 13%

Kód: 1327
Vyprodáno
Neohodnoceno
270 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

GRAVES

Detailní informace

Detailní popis produktu

Odrůdy: Cabernet Sauvignon, Merlot.

Párování: předkrmy, hovězí, drůbež, ryby, plody moře, zelenina.

 

Château de Respide patří k nejstarším vinicím v oblasti Bordeaux. V čele zámku se navzájem vystřídali významní majitelé, zejména madame de Saint Aubin, teta malíře Toulouse Lautreca.

V roce 1952 vinici převzala rodina Bonnete a téměř 70 let provozovala udržitelné a ekologické vinařství, pečlivě obnovovala vinici a strukturovala sortiment vín. Současné majitele, rodina Chatin, také sdílejí stejnou vizi jako jejich předchůdci a přejí si pokračovat ve své práci kvality, vysokých standardů a neustálého zlepšování výroby a správy vinici.

Tato rodina vinařů je hluboce spjata s terroirem, se kterým denně pracují, a je poháněna touhou produkovat vína, která odrážejí jejich konkrétní terroir a region Bordeaux - expresivní, bohatá a elegantní vína s ohledem na životní prostředí.

Classic rouge je červené víno pocházející ze směsi odrůd Cabernet Sauvignon a Merlot, která nabízí vůni červeného a černého ovoce podpořenou dubovými a čokoládovými tóny. Chcete-li zaručeně pochutnat, spárujte se studenou masovou či sýrovou mísou, červeným masem nebo houbovými pokrmy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Červená vína
Hmotnost: 1.314 kg
Položka byla vyprodána…