EDV POIRE WILLIAMS - Hruškovice s hruškou, alk. 40%, 0.7 l

Kód: 399
Tip Košer Vyprodáno
Neohodnoceno
1 150 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Ikonický výrobek značky Massenez, hruškovice se skutečnou hruškou uvnitř lahve vás okouzlí nejen svým vzhledem.  Je fascinující jak svou kvalitou chuti a vůni, tak svou nádhernou láhvi ve tvaru hrušky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato báječná hruškovice Eau-de-Vie Massenez Williams Pear získala jako jediná zlatou medaili na světové soutěži lihovin v Kanadě, v letech 2011 a 2012!

Plnění těchto hrušek do lahví vyžaduje jedinečnou úroveň odbornosti ... Tento přísný proces vyžaduje všechny společné odborné znalosti pěstitelů ovoce a lihovarů. Klimatické změny a překvapení přírody přidávají každý rok každé láhvi jedinečný charakter. Vychutnejte si tuto ikonickou hruškovici Eau-de-Vie z palírny Massenez: jemnost a elegance na patře, hrušková chuť je intenzivní a přináší s sebou velkou dávku svěžesti ... Pravá hruška také dodává tomuto jemnému ovocnému destilátu extra vůni. Díky tomu je Eau-de-Vie Massenez Williams Pear ideálním dárkem pro znalce.

Doporučuje se konzumace chlazené nebo při pokojové teplotě.

Tip: Aby byly zachovány organoleptické vlastnosti tohoto výjimečného produktu, doporučujeme hned po otevření láhve přelit produkt do karafy či dekantéru.

Certifikace Kosher KS Pareve.

VÍTĚZ OCENĚNÍ:

Médaille d’argent au Cathay Pacific Hong-Kong IWSC, 2019

Médaille de bronze au IWSC Londres, 2019

Médaille d'Or au Inside Food And Spirits Competition, 2018.

winemag:  Hodnocení 98/100 podle slavného amerického průvodce Wine Enthusiast, 2015.

Objevte zde koktejlové nápady s EDV POIRE WILLIAMS - Hruškovice s hruškou od mixologa GD Peureux-Massenez Pierra Boueriho !

Doplňkové parametry

Kategorie: Destiláty
Hmotnost: 1.422 kg
Položka byla vyprodána…

Francouzská značka Massenez je známá svou vynikající kvalitou a její výrobky můžete potkat v nejúžasnějších a nejluxusnějších barech, restauracích, hotelech a palácích po celém světě.

Zrození lihovaru Distillerie Massenez sahá až do 70. let 19. století, kdy Jean-Baptiste Massenez začínal jako „domácí lihovar“ v Urbeis, ve Vallée de Villé, Francie. Jean-Baptiste Massenez nevědomě otevřel cestu svým potomkům, kteří zdědili status domácího lihovaru: jeho syn Eugene Massenez zdědil nejen samotný podnik, ale také odborné znalosti svého otce, a sám se stal uznávaným lihovarem.

Fenomenálního úspěchu lihovar dosáhl začátkem 20. století když se díky svému unikátnímu destilátu z divoké maliny stal oficiálním dodavatelem švédského královského dvoru. Pak následovalo rozšíření portfolia a aktivit podniku v odvětvi vysoké gastronomie, což vedlo k zařazení produktů Massenez do nabídek nejznámějších michelinovských restaurací. Dalšímu rozvoji značky pomáhal i velký kamarád rodiny, světově známý šéf a odborník Paul Bocuse.

V roce 2010 Distillerie Massenez se stal partnerem lihovaru Grandes Distilleries Peureux.