Hruškovice Origine Massenez, alk.40%, 0.7 l

Kód: 360
Košer Poslední kus
Neohodnoceno
1 150 Kč
Skladem (1 ks)

EDV DE POIRE WILLIAMS ORIGINE MASSENEZ

Velmi delikátní a jemná Hruškovice, jako ovoce, které jí dalo původ.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Originální láhev je inspirována úplně první lahví použitou palírnou Massenez v roce 1870 ...

Řada Massenez ‘Origine‘ vyniká hladkostí svých pálenek. Řada „Origine“ a je symbolem odborných znalostí společnosti Massenez.

 

Vzhled: Jasná a průhledná, někdy se žlutými a zelenými odstíny, s leskem, který je charakteristický pro ovocné Eaux-de-Vie.

Nose: Přímé s výraznou vůní hrušky Williams, bez zbytečných tónů. Intenzivní vůně zvýrazňuje kvalitu původního výběru ovoce a delikátnost destilace. Velmi ovocná, přetrvávající chuť.

Chuť: Hruškovice, která vyniká svou intenzitou a měkkostí, jedinečným charakterem a dlouhou trvanlivosti.

Velmi intenzivní květinové tóny dodávají skvělou svěžest. Tóny čerstvého ovoce, po kterých následují zralé ovoce a ovoce ve formě džemu nebo zavařeniny.

 

Certifikace Kosher KS Pareve.

Doplňkové parametry

Kategorie: Destiláty
Hmotnost: 1.532 kg

Francouzská značka Massenez je známá svou vynikající kvalitou a její výrobky můžete potkat v nejúžasnějších a nejluxusnějších barech, restauracích, hotelech a palácích po celém světě.

Zrození lihovaru Distillerie Massenez sahá až do 70. let 19. století, kdy Jean-Baptiste Massenez začínal jako „domácí lihovar“ v Urbeis, ve Vallée de Villé, Francie. Jean-Baptiste Massenez nevědomě otevřel cestu svým potomkům, kteří zdědili status domácího lihovaru: jeho syn Eugene Massenez zdědil nejen samotný podnik, ale také odborné znalosti svého otce, a sám se stal uznávaným lihovarem.

Fenomenálního úspěchu lihovar dosáhl začátkem 20. století když se díky svému unikátnímu destilátu z divoké maliny stal oficiálním dodavatelem švédského královského dvoru. Pak následovalo rozšíření portfolia a aktivit podniku v odvětvi vysoké gastronomie, což vedlo k zařazení produktů Massenez do nabídek nejznámějších michelinovských restaurací. Dalšímu rozvoji značky pomáhal i velký kamarád rodiny, světově známý šéf a odborník Paul Bocuse.

V roce 2010 Distillerie Massenez se stal partnerem lihovaru Grandes Distilleries Peureux.