Neohodnoceno

Malinovice Origine Massenez, alk. 40%, 0.7 l

EDV FRAMBOISE SAUVAGE ORIGINE MASSENEZ

Symbolický výrobek palírny Massenez ... svou historií, ale také výjimečnou jemností!

Skladem
Kód: 358
Značka: Massenez
1 090 Kč
Kategorie: Ovocné destiláty
Hmotnost: 1.512 kg

Eugène Massenez vyvinul tuto prestižní Malinovici poprvé v roce 1913 a od té doby její přesný recept vždy zůstával v tajnosti. Malinová eau-de-vie z palírny Massenez se vyznačuje ušlechtilostí, jemností a vyvážeností. Ušlechtilé emoce, věrné chuti původního ovoce.

 

Vzhled: Jasný a průhledný, někdy se žlutými a zelenými odstíny kvůli stárnutí. S leskem, který je charakteristický pro ovocné Eaux-de-Vie.

Nose: Přímé, s výraznou vůní maliny. Trvanlivá vůně zdůrazňuje kvalitu původního výběru ovoce a delikátnost destilace. Malinové tóny jsou okamžitě identifikovatelné jako čerstvě natrhané ovoce. Ovocná, květinová chuť, která je velmi těkavá, a proto je skutečně atraktivní.

Chuť: gradace, která je tradiční pro ovocné eaux-de-vie:

Velmi jemné květinové tóny bílých květů.

Intenzivní ovocné tóny s počátečním vnímáním čerstvého ovoce, které se překrývá zralým ovocem a ovocem ve formě džemu nebo zavařeniny.

Velmi nápadné kořeněné tóny vytvářející závěrečnou fázi tohoto organoleptického profilu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Francouzská značka Massenez je známá svou vynikající kvalitou a její výrobky můžete potkat v nejúžasnějších a nejluxusnějších barech, restauracích, hotelech a palácích po celém světě.

Zrození lihovaru Distillerie Massenez sahá až do 70. let 19. století, kdy Jean-Baptiste Massenez začínal jako „domácí lihovar“ v Urbeis, ve Vallée de Villé, Francie. Jean-Baptiste Massenez nevědomě otevřel cestu svým potomkům, kteří zdědili status domácího lihovaru: jeho syn Eugene Massenez zdědil nejen samotný podnik, ale také odborné znalosti svého otce, a sám se stal uznávaným lihovarem.

Fenomenálního úspěchu lihovar dosáhl začátkem 20. století když se díky svému unikátnímu destilátu z divoké maliny stal oficiálním dodavatelem švédského královského dvoru. Pak následovalo rozšíření portfolia a aktivit podniku v odvětvi vysoké gastronomie, což vedlo k zařazení produktů Massenez do nabídek nejznámějších michelinovských restaurací. Dalšímu rozvoji značky pomáhal i velký kamarád rodiny, světově známý šéf a odborník Paul Bocuse.

V roce 2010 Distillerie Massenez se stal partnerem lihovaru Grandes Distilleries Peureux.