Malinovice Origine Massenez, alk. 40%, 0.7 l

Kód: 358
Košer
Neohodnoceno
1 150 Kč
Skladem (2 ks)

EDV FRAMBOISE SAUVAGE ORIGINE MASSENEZ

Symbolický výrobek palírny Massenez ... svou historií, ale také výjimečnou jemností!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Eugène Massenez vyvinul tuto prestižní Malinovici poprvé v roce 1913 a od té doby její přesný recept vždy zůstával v tajnosti. Malinová eau-de-vie z palírny Massenez se vyznačuje ušlechtilostí, jemností a vyvážeností. Ušlechtilé emoce, věrné chuti původního ovoce.

 

Vzhled: Jasný a průhledný, někdy se žlutými a zelenými odstíny kvůli stárnutí. S leskem, který je charakteristický pro ovocné Eaux-de-Vie.

Nose: Přímé, s výraznou vůní maliny. Trvanlivá vůně zdůrazňuje kvalitu původního výběru ovoce a delikátnost destilace. Malinové tóny jsou okamžitě identifikovatelné jako čerstvě natrhané ovoce. Ovocná, květinová chuť, která je velmi těkavá, a proto je skutečně atraktivní.

Chuť: gradace, která je tradiční pro ovocné eaux-de-vie:

  • velmi jemné květinové tóny bílých květů
  • intenzivní ovocné tóny s počátečním vnímáním čerstvého ovoce, které se překrývá zralým ovocem a ovocem ve formě džemu nebo zavařeniny
  • velmi nápadné kořeněné tóny vytvářející závěrečnou fázi tohoto organoleptického profilu

 

Certifikace Kosher KS Pareve.

Doplňkové parametry

Kategorie: Destiláty
Hmotnost: 1.512 kg

Francouzská značka Massenez je známá svou vynikající kvalitou a její výrobky můžete potkat v nejúžasnějších a nejluxusnějších barech, restauracích, hotelech a palácích po celém světě.

Zrození lihovaru Distillerie Massenez sahá až do 70. let 19. století, kdy Jean-Baptiste Massenez začínal jako „domácí lihovar“ v Urbeis, ve Vallée de Villé, Francie. Jean-Baptiste Massenez nevědomě otevřel cestu svým potomkům, kteří zdědili status domácího lihovaru: jeho syn Eugene Massenez zdědil nejen samotný podnik, ale také odborné znalosti svého otce, a sám se stal uznávaným lihovarem.

Fenomenálního úspěchu lihovar dosáhl začátkem 20. století když se díky svému unikátnímu destilátu z divoké maliny stal oficiálním dodavatelem švédského královského dvoru. Pak následovalo rozšíření portfolia a aktivit podniku v odvětvi vysoké gastronomie, což vedlo k zařazení produktů Massenez do nabídek nejznámějších michelinovských restaurací. Dalšímu rozvoji značky pomáhal i velký kamarád rodiny, světově známý šéf a odborník Paul Bocuse.

V roce 2010 Distillerie Massenez se stal partnerem lihovaru Grandes Distilleries Peureux.