Malinovice Origine Massenez, alk. 40%, 0.7 l

Kód: 358
Košer Vyprodáno
Neohodnoceno
1 150 Kč
Objednáno
Položka byla vyprodána…

EDV FRAMBOISE SAUVAGE ORIGINE MASSENEZ

Detailní informace

Detailní popis produktu

Eugène Massenez byl první, kdo destiloval divokou malinu - převážně dámské ovoce - které dalo tomuto luxusnímu rodinnému domu vytříbenou identitu prodchnutou ženskostí. Malinová nota je okamžitě identifikovatelná jako čerstvě natrhané ovoce. Jeho ovocná a květinová vůně, velmi těkavá, je skutečnou pozvánkou k ochutnávce.

Certifikace Kosher KS Pareve.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Destiláty
Hmotnost: 1.512 kg
Položka byla vyprodána…

Francouzská značka Massenez je známá svou vynikající kvalitou a její výrobky můžete potkat v nejúžasnějších a nejluxusnějších barech, restauracích, hotelech a palácích po celém světě.

Zrození lihovaru Distillerie Massenez sahá až do 70. let 19. století, kdy Jean-Baptiste Massenez začínal jako „domácí lihovar“ v Urbeis, ve Vallée de Villé, Francie. Jean-Baptiste Massenez nevědomě otevřel cestu svým potomkům, kteří zdědili status domácího lihovaru: jeho syn Eugene Massenez zdědil nejen samotný podnik, ale také odborné znalosti svého otce, a sám se stal uznávaným lihovarem.

Fenomenálního úspěchu lihovar dosáhl začátkem 20. století když se díky svému unikátnímu destilátu z divoké maliny stal oficiálním dodavatelem švédského královského dvoru. Pak následovalo rozšíření portfolia a aktivit podniku v odvětvi vysoké gastronomie, což vedlo k zařazení produktů Massenez do nabídek nejznámějších michelinovských restaurací. Dalšímu rozvoji značky pomáhal i velký kamarád rodiny, světově známý šéf a odborník Paul Bocuse.

V roce 2010 Distillerie Massenez se stal partnerem lihovaru Grandes Distilleries Peureux.