Malinový likér Massenez, alk. 20%

Kód: 1200/70 1200/50 Zvolte variantu
Košer
Neohodnoceno
400 Kč 326 Kč od 326 Kč
Skladem (1 ks) Na dotaz Zvolte variantu
Objem
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dárková krabička

CRÈME DE FRAMBOISE MASSENEZ

Malinový likér Massenez je natolik jedinečný jak na aromatické, tak na chuťové úrovni, že rozhodně překvapí vaše smysly. Výbuch chutí!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Malinový likér Massenez je natolik jedinečný jak na aromatické, tak na chuťové úrovni, že rozhodně překvapí vaše smysly. Výbuch chutí!

Malinový likér z palírny Massenez si můžete vychutnat se šampaňským nebo Crémantem, v koktejlu nebo dokonce na ledu, stejně jako na dezertech nebo v ovocném salátu pro zvýraznění chutí.

 

Certifikace Košer KS Pareve.

Francouzská značka Massenez je známá svou vynikající kvalitou a její výrobky můžete potkat v nejúžasnějších a nejluxusnějších barech, restauracích, hotelech a palácích po celém světě.

Zrození lihovaru Distillerie Massenez sahá až do 70. let 19. století, kdy Jean-Baptiste Massenez začínal jako „domácí lihovar“ v Urbeis, ve Vallée de Villé, Francie. Jean-Baptiste Massenez nevědomě otevřel cestu svým potomkům, kteří zdědili status domácího lihovaru: jeho syn Eugene Massenez zdědil nejen samotný podnik, ale také odborné znalosti svého otce, a sám se stal uznávaným lihovarem.

Fenomenálního úspěchu lihovar dosáhl začátkem 20. století když se díky svému unikátnímu destilátu z divoké maliny stal oficiálním dodavatelem švédského královského dvoru. Pak následovalo rozšíření portfolia a aktivit podniku v odvětvi vysoké gastronomie, což vedlo k zařazení produktů Massenez do nabídek nejznámějších michelinovských restaurací. Dalšímu rozvoji značky pomáhal i velký kamarád rodiny, světově známý šéf a odborník Paul Bocuse.

V roce 2010 Distillerie Massenez se stal partnerem lihovaru Grandes Distilleries Peureux.