Marc de Gewürztraminer Massenez VRP, alk. 45%

Kód: 1614/70 1614/35 Zvolte variantu
Košer
Neohodnoceno
900 Kč 520 Kč od 520 Kč
Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Objem
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dárková krabička

EAU-DE-VIE DE MARC DE GEWÜRZTRAMINER MASSENEZ VRP ("Vieille Réserve Personnelle" - "Stará Osobní Rezerva")

Eau-de-Vie de Marc de Gewurztraminer Massenez je typická pro alsaské Eaux-de-Vie.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Eau-de-Vie de Marc de Gewurztraminer Massenez je typická pro alsaské Eaux-de-Vie. Tato Eau-de-Vie de Marc pochází z destilace matolin. Komplexní organoleptické vlastnosti této Eau-de-Vie zaručuje charakterní chuť, často oceňovanou profesionály.

Francouzská značka Massenez je známá svou vynikající kvalitou a její výrobky můžete potkat v nejúžasnějších a nejluxusnějších barech, restauracích, hotelech a palácích po celém světě.

Zrození lihovaru Distillerie Massenez sahá až do 70. let 19. století, kdy Jean-Baptiste Massenez začínal jako „domácí lihovar“ v Urbeis, ve Vallée de Villé, Francie. Jean-Baptiste Massenez nevědomě otevřel cestu svým potomkům, kteří zdědili status domácího lihovaru: jeho syn Eugene Massenez zdědil nejen samotný podnik, ale také odborné znalosti svého otce, a sám se stal uznávaným lihovarem.

Fenomenálního úspěchu lihovar dosáhl začátkem 20. století když se díky svému unikátnímu destilátu z divoké maliny stal oficiálním dodavatelem švédského královského dvoru. Pak následovalo rozšíření portfolia a aktivit podniku v odvětvi vysoké gastronomie, což vedlo k zařazení produktů Massenez do nabídek nejznámějších michelinovských restaurací. Dalšímu rozvoji značky pomáhal i velký kamarád rodiny, světově známý šéf a odborník Paul Bocuse.

V roce 2010 Distillerie Massenez se stal partnerem lihovaru Grandes Distilleries Peureux.