Meruňkový likér Massenez, alk. 25%

Kód: 1164/70 1164/50 Zvolte variantu
Košer
Neohodnoceno
425 Kč 345 Kč od 345 Kč
Skladem (3 ks) Na dotaz Zvolte variantu
Objem
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dárková krabička

LIQUEUR D'ABRICOT MASSENEZ

Meruňkový likér Massenez zůstává věrný chuti původního ovoce sbíraného ve zralém stavu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Meruňkový likér Massenez zůstává věrný chuti původního ovoce sbíraného ve zralém stavu. Sametový, brilantní likér, jednoduše připomínající dužinu původního ovoce.

 

Certifikace Kosher KS Pareve.

Francouzská značka Massenez je známá svou vynikající kvalitou a její výrobky můžete potkat v nejúžasnějších a nejluxusnějších barech, restauracích, hotelech a palácích po celém světě.

Zrození lihovaru Distillerie Massenez sahá až do 70. let 19. století, kdy Jean-Baptiste Massenez začínal jako „domácí lihovar“ v Urbeis, ve Vallée de Villé, Francie. Jean-Baptiste Massenez nevědomě otevřel cestu svým potomkům, kteří zdědili status domácího lihovaru: jeho syn Eugene Massenez zdědil nejen samotný podnik, ale také odborné znalosti svého otce, a sám se stal uznávaným lihovarem.

Fenomenálního úspěchu lihovar dosáhl začátkem 20. století když se díky svému unikátnímu destilátu z divoké maliny stal oficiálním dodavatelem švédského královského dvoru. Pak následovalo rozšíření portfolia a aktivit podniku v odvětvi vysoké gastronomie, což vedlo k zařazení produktů Massenez do nabídek nejznámějších michelinovských restaurací. Dalšímu rozvoji značky pomáhal i velký kamarád rodiny, světově známý šéf a odborník Paul Bocuse.

V roce 2010 Distillerie Massenez se stal partnerem lihovaru Grandes Distilleries Peureux.