Mirabelkovice Massenez VRP, alk. 40%

Kód: 1605/70 1605/35 Zvolte variantu
Košer
Neohodnoceno
875 Kč 510 Kč od 510 Kč
Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Objem
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dárková krabička

EAU-DE-VIE DE MIRABELLE MASSENEZ VRP ("Vieille Réserve Personnelle" - "Stará Osobní Rezerva")

Mirabelkovice z palírny Massenez se vyznačuje svou typičností, koncentrací a vyvážeností.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Eau-de-Vie de Mirabelle z palírny Massenez se vyznačuje svou typičností, koncentrací a vyvážeností. V této Eau-de-Vie snadno najdete mandlový tón, typický pro peckoviny. Jeji velmi ovocná a trvalá vůně je skutečnou pozvánkou k degustaci.

Francouzská značka Massenez je známá svou vynikající kvalitou a její výrobky můžete potkat v nejúžasnějších a nejluxusnějších barech, restauracích, hotelech a palácích po celém světě.

Zrození lihovaru Distillerie Massenez sahá až do 70. let 19. století, kdy Jean-Baptiste Massenez začínal jako „domácí lihovar“ v Urbeis, ve Vallée de Villé, Francie. Jean-Baptiste Massenez nevědomě otevřel cestu svým potomkům, kteří zdědili status domácího lihovaru: jeho syn Eugene Massenez zdědil nejen samotný podnik, ale také odborné znalosti svého otce, a sám se stal uznávaným lihovarem.

Fenomenálního úspěchu lihovar dosáhl začátkem 20. století když se díky svému unikátnímu destilátu z divoké maliny stal oficiálním dodavatelem švédského královského dvoru. Pak následovalo rozšíření portfolia a aktivit podniku v odvětvi vysoké gastronomie, což vedlo k zařazení produktů Massenez do nabídek nejznámějších michelinovských restaurací. Dalšímu rozvoji značky pomáhal i velký kamarád rodiny, světově známý šéf a odborník Paul Bocuse.

V roce 2010 Distillerie Massenez se stal partnerem lihovaru Grandes Distilleries Peureux.