Mirabelkovice Origine Massenez, alk. 40%, 0.7 l

Kód: 359
Košer Poslední kus
Neohodnoceno
1 150 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

EDV DE MIRABELLE ORIGINE MASSENEZ

vyniká svou typičností, koncentrací a rovnováhou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vzhled: Jasný a průhledný, někdy se žlutými a zelenými odstíny kvůli stárnutí. S leskem, který je charakteristický pro kvalitní ovocné brandy.

Nose: Přímé, s výraznou vůní mirabelky. Trvanlivá vůně zdůrazňuje kvalitu původního výběru ovoce a delikátnost destilace.

Chuť: Najdeme v ni také mandlové poznámky, typické pro peckové ovoce. Velmi ovocná, přetrvávající chuť.

  • velmi jemné květinové tóny bílých květů
  • intenzivní ovocné tóny s počátečním vnímáním čerstvého ovoce, které se překrývá zralým ovocem a ovocem ve formě džemu nebo zavařeniny
  • lehce kořeněný závěr, který vyvažuje sladkost tohoto brandy

Brandy se doporučuje konzumovat čisté nebo na ledu. Lze taktéž využit k přípravě různých koktejlů nebo při vaření.

 

Certifikace Kosher KS Pareve.

Doplňkové parametry

Kategorie: Destiláty
Hmotnost: 1.532 kg
Položka byla vyprodána…

Francouzská značka Massenez je známá svou vynikající kvalitou a její výrobky můžete potkat v nejúžasnějších a nejluxusnějších barech, restauracích, hotelech a palácích po celém světě.

Zrození lihovaru Distillerie Massenez sahá až do 70. let 19. století, kdy Jean-Baptiste Massenez začínal jako „domácí lihovar“ v Urbeis, ve Vallée de Villé, Francie. Jean-Baptiste Massenez nevědomě otevřel cestu svým potomkům, kteří zdědili status domácího lihovaru: jeho syn Eugene Massenez zdědil nejen samotný podnik, ale také odborné znalosti svého otce, a sám se stal uznávaným lihovarem.

Fenomenálního úspěchu lihovar dosáhl začátkem 20. století když se díky svému unikátnímu destilátu z divoké maliny stal oficiálním dodavatelem švédského královského dvoru. Pak následovalo rozšíření portfolia a aktivit podniku v odvětvi vysoké gastronomie, což vedlo k zařazení produktů Massenez do nabídek nejznámějších michelinovských restaurací. Dalšímu rozvoji značky pomáhal i velký kamarád rodiny, světově známý šéf a odborník Paul Bocuse.

V roce 2010 Distillerie Massenez se stal partnerem lihovaru Grandes Distilleries Peureux.