Neohodnoceno

Foie Gras Millésimé 2020, sklo, dárkové balení, 180g

Již desátý rok po sobě představuje Maison Lafitte limitovanou edici prémiového výrobku, celou kachní foie gras: Millésimé. Ideální pro oslavy, autentický a vytříbený dárek v krabici s moderními barvami!

Skladem
Kód: 376
Značka: Lafitte
899 Kč
Kategorie: Foie Gras
Hmotnost: 0.623 kg
Untitled design (81)
Akce Poslední kus

Od roku 1920 pracuje rodinný dům Lafitte s místními chovateli tradičních kachen v regionu Landes, krmených celozrnnou kukuřicí.

Po důkladném třídění je tato celá kachní foie gras připravena na tradiční způsob, podle klasického receptu Lafitte - pouze se solí, pepřem a kořením. Bez přísad a konzervantů, tento výrobek je oceňován zejména pro svou jemnou texturu, rustikální a autentickou chuť!

A jelikož se foie gras nemusí vychutnávat jenom na klasický způsob, nabízí Maison Lafitte malou brožurku, ve které se dozvíte, jak ochutnat tuto gastronomickou specialitu za nejlepších podmínek!

Vzácné a božské grand cru foie gras ...

Rozměry: 12,5 x 9,2 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Již od roku 1920 po dobu čtyř generací je rodinná společnost Lafitte specialistou na tradiční foie gras a další masová výrobky z regionu Landes (jihozápadní Francie). K výrobě foie gras se používají pouze místní kachny a husy, krmené podle technologie, která tvoří méně než 4% produkce foie gras ve Francii. Do hotového výrobku se nepřidávají žádné konzervanty ani přísady, pouze sůl, pepř a koření.