Vermutové aperitivy, bitter a anisé

4 položek celkem
PALERMO AMARINO, 1 l
Vyprodáno
135 Kč

Slavný italský nealko aperitiv s lahodnou chutí citrusů, rostlin a koření ve stylu Americano. Nealko, sklo, 1 l.

Kód: 216
PALERMO BIANCO, 1 l
Vyprodáno
135 Kč

Rafinovaný a jemný nealko aperitiv s tóny voňavých rostlin. Vermutová chuť, typ Martini / Cinzano. Nealko, sklo, 1 l.

Kód: 217
PALERMO ROSSO, 1 l
Vyprodáno
135 Kč

Nealko aperitiv s hořce sladkými tóny voňavých rostlin. Vermutová chuť, typ Martini / Cinzano. Nealko, sklo, 1 l.

Kód: 218
VENEZZIO BITTER, 0.2 l
Tip Vyprodáno
24 Kč

Šumivý italský aperitiv - opravdový "il vero aperitivo italiano" !

Kód: 211

Již více než 30 let a pomocí stálého know-how vyrábí značka Palermo výrazné a originální aperitivy bez alkoholu. Palermo nabízí řadu tří jemných tradičních aperitivů bez alkoholu: Vermouth Rosso, Vermouth Bianco a Amarino. Palermo nejlépe chutná chlazený. Doporučujeme užití s tonikem nebo minerální vodou v poměru 2/3 Palermo a 1/3 toniku či minerálky. 

Venezzio je šumivý bitter bez alkoholu, charakteristický svou aromatickou hořkosti. Vyznačuje se rubínovou barvou a osvěžující chutí. Je vyroben v Itálii a je součástí italské tradice hořkých nápojů. Bitter Venezzio si můžete vychutnat čerstvě na ledu s pomerančovou kůrou nebo v koktejlu.

Blancart - aperitiv s lékořicovou příchutí bez alkoholu a přidaného cukru. Pro jemnější osvěžující chuť stačí ho jen smíchat s vodou! Blancart byl uveden na trh v roce 1980 a byl prvním anýzovým aperitivem bez alkoholu. V letech 2011 a 2014 byl zvolen vítězem v kategorii „chuť roku“ ve Francii. 0 kalorií / 0 alkoholu. Jeden z nejvíce osvěžujících nápojů, ideální pro horké letní dny. Servíruje se s vodou. Několik doušek Blancart a okamžitě se ocitnete na slunné terase na jihu Francie.