EDV POIRE WILLIAMS V.E.P. - Hruškovice, alk. 40%, 0.5 l

Kód: 361
Košer Vyprodáno
Neohodnoceno
890 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

V.E.P. ("Výjimečně prodloužené stárnutí" od fr. "Vieillissement Exceptionnellement Prolongé" - "Extrémně dlouhé stárnutí").

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jemný, ovocný buket, dosažený pomalou destilací ... Ikonická, tmavá skleněná láhev, jejíž tvar je symbolem její jedinečnosti a zárukou její kvality. Jedna z nejkrásnějších lahví v řadě Massenez!

Massenez Poire Williams získal zlaté medaile v několika mezinárodních soutěžích! Výjimečný taktéž jako dárek!

  • Zlatá medaile na World Spirits Selections v Kanadě, v letech 2011 - 2012 - 2014 - 2015
  • Dvojnásobná zlatá medaile na CWSA v Hongkongu, 2015

Doplňkové parametry

Kategorie: Destiláty
Hmotnost: 1.326 kg
Položka byla vyprodána…

Francouzská značka Massenez je známá svou vynikající kvalitou a její výrobky můžete potkat v nejúžasnějších a nejluxusnějších barech, restauracích, hotelech a palácích po celém světě.

Zrození lihovaru Distillerie Massenez sahá až do 70. let 19. století, kdy Jean-Baptiste Massenez začínal jako „domácí lihovar“ v Urbeis, ve Vallée de Villé, Francie. Jean-Baptiste Massenez nevědomě otevřel cestu svým potomkům, kteří zdědili status domácího lihovaru: jeho syn Eugene Massenez zdědil nejen samotný podnik, ale také odborné znalosti svého otce, a sám se stal uznávaným lihovarem.

Fenomenálního úspěchu lihovar dosáhl začátkem 20. století když se díky svému unikátnímu destilátu z divoké maliny stal oficiálním dodavatelem švédského královského dvoru. Pak následovalo rozšíření portfolia a aktivit podniku v odvětvi vysoké gastronomie, což vedlo k zařazení produktů Massenez do nabídek nejznámějších michelinovských restaurací. Dalšímu rozvoji značky pomáhal i velký kamarád rodiny, světově známý šéf a odborník Paul Bocuse.

V roce 2010 Distillerie Massenez se stal partnerem lihovaru Grandes Distilleries Peureux.