Jahodovice Prestige Massenez, alk. 43%

Kód: 1125/70 1125/35 Zvolte variantu
Neohodnoceno
1 030 Kč 580 Kč od 580 Kč
Skladem (3 ks) Vyprodáno Zvolte variantu
Objem
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dárková krabička

EAU-DE-VIE DE FRAISE DES BOIS PRESTIGE MASSENEZ

Harmonický vůně má vzácnou čistotu, které dominuje přirozená intenzita tohoto ovoce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velmi intenzivní sladká vůně. Ze 100 kg ovoce získáte pouze 5-6 lahví.

Harmonický vůně má vzácnou čistotu, které dominuje přirozená intenzita tohoto ovoce. Díky vůni ovoce zapomínáme na sílu pálenky a dostáváme maximální potěšení z nesrovnatelné vůně lesních jahod.

Jahodovice je pravá vykvašená lesní jahoda, vydestilovaná na 48%. Její chuť je jemně aromatická, s přímým alkoholovým řízem. Doporučujeme všem, kdo má rád silnější ovocné destiláty, určitě se nejedná o aromatické pití.

Francouzská značka Massenez je známá svou vynikající kvalitou a její výrobky můžete potkat v nejúžasnějších a nejluxusnějších barech, restauracích, hotelech a palácích po celém světě.

Zrození lihovaru Distillerie Massenez sahá až do 70. let 19. století, kdy Jean-Baptiste Massenez začínal jako „domácí lihovar“ v Urbeis, ve Vallée de Villé, Francie. Jean-Baptiste Massenez nevědomě otevřel cestu svým potomkům, kteří zdědili status domácího lihovaru: jeho syn Eugene Massenez zdědil nejen samotný podnik, ale také odborné znalosti svého otce, a sám se stal uznávaným lihovarem.

Fenomenálního úspěchu lihovar dosáhl začátkem 20. století když se díky svému unikátnímu destilátu z divoké maliny stal oficiálním dodavatelem švédského královského dvoru. Pak následovalo rozšíření portfolia a aktivit podniku v odvětvi vysoké gastronomie, což vedlo k zařazení produktů Massenez do nabídek nejznámějších michelinovských restaurací. Dalšímu rozvoji značky pomáhal i velký kamarád rodiny, světově známý šéf a odborník Paul Bocuse.

V roce 2010 Distillerie Massenez se stal partnerem lihovaru Grandes Distilleries Peureux.