Kirsch Vieux Massenez VRP, alk. 40%

Kód: 1602/70 1602/35 Zvolte variantu
Košer
Neohodnoceno
875 Kč 510 Kč od 510 Kč
Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Objem
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dárková krabička

EAU-DE-VIE DE KIRSCH MASSENEZ VRP ("Vieille Réserve Personnelle" - "Stará Osobní Rezerva")

Má intenzivní vůni s velmi charakteristickým mandlovým tónem vyjadřující kvalitu výběru původního ovoce a jemnost destilace.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kirsch Vieux z palírny Massenez se vyznačuje svou typičnosti, silou a vyvážeností. Má intenzivní vůni s velmi charakteristickým mandlovým tónem vyjadřující kvalitu výběru původního ovoce a jemnost destilace. Eau-de-Vie, jejíž aromatická komplexnost nemá obdoby... to představuje Massenez, prostě elegance.

 

VÍTĚZ OCENĚN:

Médaille de bronze au Cathay Pacific Hong-Kong IWSC, 2019

Médaille d'Argent au Cathay Pacific Hong-Kong IWSC, 2017

Médaille d'Argent au Cathay Pacific Hong-Kong IWSC, 2016

Notée 87/100 sur le célèbre guide américain Wine Enthusiast, 2015

Francouzská značka Massenez je známá svou vynikající kvalitou a její výrobky můžete potkat v nejúžasnějších a nejluxusnějších barech, restauracích, hotelech a palácích po celém světě.

Zrození lihovaru Distillerie Massenez sahá až do 70. let 19. století, kdy Jean-Baptiste Massenez začínal jako „domácí lihovar“ v Urbeis, ve Vallée de Villé, Francie. Jean-Baptiste Massenez nevědomě otevřel cestu svým potomkům, kteří zdědili status domácího lihovaru: jeho syn Eugene Massenez zdědil nejen samotný podnik, ale také odborné znalosti svého otce, a sám se stal uznávaným lihovarem.

Fenomenálního úspěchu lihovar dosáhl začátkem 20. století když se díky svému unikátnímu destilátu z divoké maliny stal oficiálním dodavatelem švédského královského dvoru. Pak následovalo rozšíření portfolia a aktivit podniku v odvětvi vysoké gastronomie, což vedlo k zařazení produktů Massenez do nabídek nejznámějších michelinovských restaurací. Dalšímu rozvoji značky pomáhal i velký kamarád rodiny, světově známý šéf a odborník Paul Bocuse.

V roce 2010 Distillerie Massenez se stal partnerem lihovaru Grandes Distilleries Peureux.