Neohodnoceno

Likér Ox & Roses, alk. 25%, 0.5 l

Likér OX & ROSES - LE BUFFLE ET LA ROSE má zlaté zbarvení, které pochází výhradně z přirozené barvy broskvových a koňakových infuzí.

Skladem
Kód: 364
Značka: Massenez
449 Kč
Kategorie: Likéry
Hmotnost: 0.941 kg

Tato láhev je součástí kolekce palírny Distillerie Massenez omezené a očíslované sérií.

Kolekce vzdává poctu čínskému zvěrokruhu – skládá se z dvanácti likérů, znázorňujících každé zvíře zvěrokruhu.

Ox & Roses® je likér, který slaví Rok Býka.  Znamení s polaritou Jin, oživené ženskou energií. Barvy jako modrá a červená poskytují ochranu. Květy, které ji upřednostňují, jsou růže nebo broskvový květ. Je proto zcela přirozené najít v tomto likéru tyto velmi jemné květinové tóny, ale také sílu mladého a diskrétního koňaku.

 

* Roky býka: 1925, 1937, 1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009, 2021.

NOSE: Od začátku se formuje celý vesmír velké jemnosti, kde je cítit růžové aroma a ovocný nádech broskve.

Chuť: Mezi růžovým květem a chuti broskve s intenzitou koňaku na konci.  Tento likér s jedinečnými organoleptickými vlastnostmi spojuje výjimečným způsobem eleganci a sílu, čemuž přesně odpovídá jeh název ...  Býk a růže!

Francouzská značka Massenez je známá svou vynikající kvalitou a její výrobky můžete potkat v nejúžasnějších a nejluxusnějších barech, restauracích, hotelech a palácích po celém světě.

Zrození lihovaru Distillerie Massenez sahá až do 70. let 19. století, kdy Jean-Baptiste Massenez začínal jako „domácí lihovar“ v Urbeis, ve Vallée de Villé, Francie. Jean-Baptiste Massenez nevědomě otevřel cestu svým potomkům, kteří zdědili status domácího lihovaru: jeho syn Eugene Massenez zdědil nejen samotný podnik, ale také odborné znalosti svého otce, a sám se stal uznávaným lihovarem.

Fenomenálního úspěchu lihovar dosáhl začátkem 20. století když se díky svému unikátnímu destilátu z divoké maliny stal oficiálním dodavatelem švédského královského dvoru. Pak následovalo rozšíření portfolia a aktivit podniku v odvětvi vysoké gastronomie, což vedlo k zařazení produktů Massenez do nabídek nejznámějších michelinovských restaurací. Dalšímu rozvoji značky pomáhal i velký kamarád rodiny, světově známý šéf a odborník Paul Bocuse.

V roce 2010 Distillerie Massenez se stal partnerem lihovaru Grandes Distilleries Peureux. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení