Likér Ox & Roses, alk. 25%, 0.5 l

Kód: 364
Vyprodáno
Neohodnoceno
450 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Likér OX & ROSES - LE BUFFLE ET LA ROSE má zlaté zbarvení, které pochází výhradně z přirozené barvy broskvových a koňakových infuzí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato láhev je součástí kolekce palírny Distillerie Massenez omezené a očíslované sérií.

Kolekce vzdává poctu čínskému zvěrokruhu – skládá se z dvanácti likérů, znázorňujících každé zvíře zvěrokruhu.

Ox & Roses® je likér, který slaví Rok Býka.  Znamení s polaritou Jin, oživené ženskou energií. Barvy jako modrá a červená poskytují ochranu. Květy, které ji upřednostňují, jsou růže nebo broskvový květ. Je proto zcela přirozené najít v tomto likéru tyto velmi jemné květinové tóny, ale také sílu mladého a diskrétního koňaku.

* Roky býka: 1925, 1937, 1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009, 2021.

NOSE: Od začátku se formuje celý vesmír velké jemnosti, kde je cítit růžové aroma a ovocný nádech broskve.

Chuť: Mezi růžovým květem a chuti broskve s intenzitou koňaku na konci.  Tento likér s jedinečnými organoleptickými vlastnostmi spojuje výjimečným způsobem eleganci a sílu, čemuž přesně odpovídá jeh název ...  Býk a růže!

Objevte zde koktejlové nápady s likérem Ox & Roses® od mixologa GD Peureux-Massenez Pierra Boueriho !

Doplňkové parametry

Kategorie: Likéry
Hmotnost: 0.941 kg
Položka byla vyprodána…

Francouzská značka Massenez je známá svou vynikající kvalitou a její výrobky můžete potkat v nejúžasnějších a nejluxusnějších barech, restauracích, hotelech a palácích po celém světě.

Zrození lihovaru Distillerie Massenez sahá až do 70. let 19. století, kdy Jean-Baptiste Massenez začínal jako „domácí lihovar“ v Urbeis, ve Vallée de Villé, Francie. Jean-Baptiste Massenez nevědomě otevřel cestu svým potomkům, kteří zdědili status domácího lihovaru: jeho syn Eugene Massenez zdědil nejen samotný podnik, ale také odborné znalosti svého otce, a sám se stal uznávaným lihovarem.

Fenomenálního úspěchu lihovar dosáhl začátkem 20. století když se díky svému unikátnímu destilátu z divoké maliny stal oficiálním dodavatelem švédského královského dvoru. Pak následovalo rozšíření portfolia a aktivit podniku v odvětvi vysoké gastronomie, což vedlo k zařazení produktů Massenez do nabídek nejznámějších michelinovských restaurací. Dalšímu rozvoji značky pomáhal i velký kamarád rodiny, světově známý šéf a odborník Paul Bocuse.

V roce 2010 Distillerie Massenez se stal partnerem lihovaru Grandes Distilleries Peureux.