MARACUJA

Kód: 451/25
Vyprodáno
Neohodnoceno
Značka: Caraibos
od 40 Kč

Zvolte variantu

Oranžově červený nektar s hustou a vzrušující texturou. Krásná a jemná kyselost spojená s mírnou sladkostí a intenzivní vůni.

Detailní informace

Objem: 1.0 l
Vyprodáno | 451/100
95 Kč
Objem: 0,25 l
Vyprodáno | 451/25
40 Kč

Detailní popis produktu

Nektar z maracuji, obsah ovocné složky minimálně 25%. Oranžově červený nektar s hustou a vzrušující texturou. Krásná a jemná kyselost spojená s mírnou sladkostí a intenzivní ovocnou vůni.

Oranžově červený nektar s hustou a vzrušující texturou. Krásná a jemná kyselost spojená s mírnou sladkostí a intenzivní ovocnou vůni. Maracuja je odrůda mučenky pocházející z Brazílie. Jeho silná a žlutá kůže skrývá opravdu šťavnatou a voňavou dužinu, mírně želatinovou a obsahující mnoho malých hnědých semen, něžných a křupavých.

Přítomnost sedimentu (vlákniny) je charakteristickým znakem přírodního produktu a je zcela nezávadný. Před podáváním dobře protřepejte. Po otevření uchovejte v ledničce a spotřebujte do 5 dnů.

Složení: voda, pyré maracuji (25%), cukr, zahušťovadlo: ovocný pektin, kyselina askorbová.

Energetická hodnota 45 kcal / 192 kJ
Tuky 0
včetně: nasycené mastné kyseliny 0
Sacharidy 11g
včetně: cukry 11g
Bílkoviny 0
Sůl 0
Sklo, 1L

 

Značka Caraibos, vytvořená v 70. letech, se vždy snaží vybírat ovoce ideálního původu a nejlepších odrůd, vyrábět vysoce kvalitní džusy a nektary a neustále je zlepšovat pro použití ve špičkových koktejlech. Již více než 40 let Caraibos cestuje po světě a vyhledává nejvzácnější a chuťové nejlepší ovoce pro výrobu šťavnatých džusů a nektarů, které dodají neporovnatelnou přichuť vašim koktejlům, s alkoholem nebo bez.

Ovocné šťávy a nektary Caraibos mají vysoký obsah ovoce pro lepší kombinování s ledem, který se v nich rozpouští mnohem pomaleji a dokonale se hodí k lihovinám – vše pro vznešenou a bohatou chuť vašich koktejlů.

Caraibos nyní nabízí nejširší nabídku ovocných šťáv na trhu ve více než 40 možných příchutích.