Mirabelkovice Prestige Massenez, alk. 46%

Kód: 1146/35
Košer Vyprodáno
Neohodnoceno
580 Kč
Na dotaz
Objem
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dárková krabička

EAU-DE-VIE DE MIRABELLE PRESTIGE MASSENEZ

Mirabelkovice palírny Massenez se vyznačuje svou koncentrací a vyvážeností. V této Eau-de-Vie snadno najdete mandlovou notu, typickou pro peckové ovoce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mirabelkovice palírny Massenez (alk 46%) se vyznačuje svou koncentrací a vyvážeností. V této Eau-de-Vie snadno najdete mandlovou notu, typickou pro peckové ovoce. Jeho velmi ovocná a perzistentní vůně je skutečnou pozvánkou k ochutnání.

Tradiční Eau-de-Vie z palírny Massenez, typické pro východní Francii.

Certifikace Kosher KS Pareve.

 

Francouzská značka Massenez je známá svou vynikající kvalitou a její výrobky můžete potkat v nejúžasnějších a nejluxusnějších barech, restauracích, hotelech a palácích po celém světě.

Zrození lihovaru Distillerie Massenez sahá až do 70. let 19. století, kdy Jean-Baptiste Massenez začínal jako „domácí lihovar“ v Urbeis, ve Vallée de Villé, Francie. Jean-Baptiste Massenez nevědomě otevřel cestu svým potomkům, kteří zdědili status domácího lihovaru: jeho syn Eugene Massenez zdědil nejen samotný podnik, ale také odborné znalosti svého otce, a sám se stal uznávaným lihovarem.

Fenomenálního úspěchu lihovar dosáhl začátkem 20. století když se díky svému unikátnímu destilátu z divoké maliny stal oficiálním dodavatelem švédského královského dvoru. Pak následovalo rozšíření portfolia a aktivit podniku v odvětvi vysoké gastronomie, což vedlo k zařazení produktů Massenez do nabídek nejznámějších michelinovských restaurací. Dalšímu rozvoji značky pomáhal i velký kamarád rodiny, světově známý šéf a odborník Paul Bocuse.

V roce 2010 Distillerie Massenez se stal partnerem lihovaru Grandes Distilleries Peureux.