Pomerančový likér DOM PACELLO, alk. 40%

Kód: 982/0.2
Poslední kus
Neohodnoceno
od 700 Kč

Zvolte variantu

LIQUEUR DOM PACELLO ROYAL ORANGE

nový likér k 150. výročí Distellerie Massenez

Detailní informace

Objem: 0.7 l
Na dotaz | 982/0.7
1 990 Kč
Objem: 0.2 l
Na dotaz | 982/0.2
700 Kč

Detailní popis produktu

Elegantní oranžový likér DOM PACELLO ROYAL ORANGE, je jedním z nejkrásnějších ovocných likérů z tohoto rodinného lihovaru a je známkou excelentního know-how předávaného z generace na generaci již 150 let.

Likér je inspirován původem první oranžerie ve Francii, kterou vytvořil slavný neapolský mistr zahradník „Dom Pacello". Tento likér provede Vás historií a ponoří Vás do letních a teplých vůní čerstvě nasbíraných pomerančů ...

Tento elegantní oranžový likér, který je dodáván v luxusním pouzdře, získává se macerací a destilací jemně vybraných hořkých a sladkých pomerančů i sušené a čerstvé kůry. Vše je doplněno přísným výběrem koňaků od Maison Camus®. Je to právě unikátní know-how výrobce, které dodává tomuto likéru jeho jedinečnou organoleptickou komplexitu, která zahrnuje celé aromatické spektrum pomeranče.

DOM PACELLO ROYAL ORANGE je složen pouze z přírodních ingrediencí a bez umělých přísad. Je jedním z mála na trhu bez umělých příchutí a barviv.

AWARD-WINNING

Best French Fruit au World Liqueur Awards 2021

Silver Medal au London Spirits Competition 2021

Objevte zde koktejlové nápady s likérem Dom Pacello Royal Orange® od mixologa GD Peureux-Massenez Pierra Boueriho !

 

Best Sommelier of Europe 2017, Raimonds Tomsons 

Francouzská značka Massenez je známá svou vynikající kvalitou a její výrobky můžete potkat v nejúžasnějších a nejluxusnějších barech, restauracích, hotelech a palácích po celém světě.

Zrození lihovaru Distillerie Massenez sahá až do 70. let 19. století, kdy Jean-Baptiste Massenez začínal jako „domácí lihovar“ v Urbeis, ve Vallée de Villé, Francie. Jean-Baptiste Massenez nevědomě otevřel cestu svým potomkům, kteří zdědili status domácího lihovaru: jeho syn Eugene Massenez zdědil nejen samotný podnik, ale také odborné znalosti svého otce, a sám se stal uznávaným lihovarem.

Fenomenálního úspěchu lihovar dosáhl začátkem 20. století když se díky svému unikátnímu destilátu z divoké maliny stal oficiálním dodavatelem švédského královského dvoru. Pak následovalo rozšíření portfolia a aktivit podniku v odvětvi vysoké gastronomie, což vedlo k zařazení produktů Massenez do nabídek nejznámějších michelinovských restaurací. Dalšímu rozvoji značky pomáhal i velký kamarád rodiny, světově známý šéf a odborník Paul Bocuse.

V roce 2010 Distillerie Massenez se stal partnerem lihovaru Grandes Distilleries Peureux.