Třešňovice Prestige Massenez, alk. 46%

Kód: 1140/35
Košer
Neohodnoceno
535 Kč
Skladem (2 ks)
Objem
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dárková krabička

EAU-DE-VIE DE KIRSCH PRESTIGE MASSENEZ

Třešňové brandy, Kirsch z palírny Massenez vyniká svou zvláštní jedinečností, silným charakterem a vyvážeností.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Třešňové brandy, Kirsch (alk 46%) z palírny Massenez vyniká svou zvláštní jedinečností, silným charakterem a vyvážeností. Tato intenzivní vůně s mandlovými tóny je vysoce charakteristickým znakem kvality původního výběru ovoce a delikátnosti destilace.

Eau-de-Vie z palírny Massenez s bezkonkurenční aromatickou komplexností.

Certifikace Kosher KS Pareve.

 

Francouzská značka Massenez je známá svou vynikající kvalitou a její výrobky můžete potkat v nejúžasnějších a nejluxusnějších barech, restauracích, hotelech a palácích po celém světě.

Zrození lihovaru Distillerie Massenez sahá až do 70. let 19. století, kdy Jean-Baptiste Massenez začínal jako „domácí lihovar“ v Urbeis, ve Vallée de Villé, Francie. Jean-Baptiste Massenez nevědomě otevřel cestu svým potomkům, kteří zdědili status domácího lihovaru: jeho syn Eugene Massenez zdědil nejen samotný podnik, ale také odborné znalosti svého otce, a sám se stal uznávaným lihovarem.

Fenomenálního úspěchu lihovar dosáhl začátkem 20. století když se díky svému unikátnímu destilátu z divoké maliny stal oficiálním dodavatelem švédského královského dvoru. Pak následovalo rozšíření portfolia a aktivit podniku v odvětvi vysoké gastronomie, což vedlo k zařazení produktů Massenez do nabídek nejznámějších michelinovských restaurací. Dalšímu rozvoji značky pomáhal i velký kamarád rodiny, světově známý šéf a odborník Paul Bocuse.

V roce 2010 Distillerie Massenez se stal partnerem lihovaru Grandes Distilleries Peureux.