ZÁZVOR

Kód: 201
Tip Vyprodáno
Neohodnoceno
Značka: Caraibos
105 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Jedinečná zázvorová složka pro koktejly a nápoje, obsah zázvoru minimálně 25% (sklo, 1 l).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nejvýraznější chuťovou složkou je olej obsahující aromatické látky, které dodávají zázvoru typické aroma. Jeho šťáva přidá vašim nápojům sladkou a příjemnou vůni.

Není známo, odkud zázvor přesně pochází. Uvádí se, že byl nejdříve pěstován na jihu Číny, odkud pronikl do Indie. S jistotou můžeme říci, že v Indii a Číně se používá již více než tři tisíciletí. Z těchto oblastí se pravděpodobně zásluhou fénických mořeplavců rozšířil do zemí Blízkého východu a do okolí Středozemního moře. Nejvýraznější chuťovou složkou je olej obsahující aromatické látky, které dodávají zázvoru typické aroma. Jeho šťáva přidá vašim nápojům sladkou a příjemnou vůni.

Přítomnost sedimentu (vlákniny) je charakteristickým znakem přírodního produktu a je zcela nezávadný. Před podáváním dobře protřepejte. Po otevření uchovejte v ledničce a spotřebujte do 5 dnů.

Složení: voda, cukr, zázvorové pyré (25%), kyselina citronová, kyselina askorbová, stabilizátor E466, zahušťovadlo E415.

Energetická hodnota 50 kcal / 217 kJ
Tuky 0,8g
včetně: nasycené mastné kyseliny 0,01g
Sacharidy 12,3g
včetně: cukry 12,3g
Bílkoviny 0,5g
Sůl 0,0076g
Sklo, 1l

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Nealko aperitivy
Hmotnost: 1.48 kg
Položka byla vyprodána…

Značka Caraibos, vytvořená v 70. letech, se vždy snaží vybírat ovoce ideálního původu a nejlepších odrůd, vyrábět vysoce kvalitní džusy a nektary a neustále je zlepšovat pro použití ve špičkových koktejlech. Již více než 40 let Caraibos cestuje po světě a vyhledává nejvzácnější a chuťové nejlepší ovoce pro výrobu šťavnatých džusů a nektarů, které dodají neporovnatelnou přichuť vašim koktejlům, s alkoholem nebo bez.

Ovocné šťávy a nektary Caraibos mají vysoký obsah ovoce pro lepší kombinování s ledem, který se v nich rozpouští mnohem pomaleji a dokonale se hodí k lihovinám – vše pro vznešenou a bohatou chuť vašich koktejlů.

Caraibos nyní nabízí nejširší nabídku ovocných šťáv na trhu ve více než 40 možných příchutích.